V piatok 13.3.2015 sa vo Zvolene konalo vyhodnotenie okresného kola súťaže AMFO 2015.
Ako už začína byť vo Zvolene zvykom, aj tento rok potrebovala porota “ozvláštniť” spôsob hodnotenia neudelením 1. ceny v žiadnej kategórii. Toto bez vysvetlenia funguje už tretí rok a začíname to považovať za Zvolenské špecifikum, kde porota udeľuje ceny iba od druhého miesta, alebo iba ceny. Netušíme prečo, či je to vecou nejakého komplexu, alebo snahou zaujať (zaujali určite, už je to všetkým na smiech).

Bez ohľadu na tieto “zvolenské AMFO špecialitky” – cenu v kategórii do 21 rokov získal Paťo Ščevlík a druhé ceny v kategóriách nad 21 rokov – Jozef Fašanga, Maroš Bauer a Ľubomír Šurina z nášho Fotoklubu KC AS Detva.
Srdečne gratulujeme a nielen im, ale všetkým oceneným aj z ostatných fotoklubov.

Výstava potrvá ešte pár dní do 18.3.2015, takže ak budete mať cestu, určite sa oplatí ísť sa pozrieť. Je to síce malá výstava kvantitou, ale veľká kvalitou a popri nej máte možnosť vidieť aj vystavené diela okresnej súťaže výtvarníkov, ktoré tiež určite stoja za pozretie. Výstava sa nachádza v Podpolianskom osvetovom stredisku, Bystrický rad 1 (je to pri malej stanici v meste)AMFO 2015 (1)

List
Patrik Ščevlík – List
NaKolaji
Patrik Ščevlík – Na koľaji
NieSuDoma
Ľubomír Šurina – Nie sú doma
Tecko
Ľubomír Šurina – Téčko
Rapsodia-v-dazdi-3
Jozef Fašanga – Rapsódia v daždi 3
Rapsodia-v-dazdi-4
Jozef Fašanga – Rapsódia v daždi 4
Ticha_noc
Maroš Bauer – Tichá noc
Portret
Maroš Bauer – Portrét

vysledky-01 _MG_3553 _MG_3559 _MG_3561 _MG_3598

Ak zaujalo, zdieľajte na:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Translate »