Som fotograf, grafik a tvorca webových stránok na voľnej nohe. Momentálne spolupracujem s grafickým štúdiom, kde sa podieľam na tvorbe rôznych propagačných, reklamných a iných projektoch. V rámci svojej profesie tu pôsobím hlavne ako fotograf produktovej a ilustračnej fotografie a tvorím grafiku pre rôzne knihy, publikácie, propagačné a reklamné materiály a rôzne súkromné pozvánky, oznámenia, vizitky a pod.

Ako fotograf a grafik vytváram tématické a ilustračné fotografie a grafiku pre svetové fotobanky.

Vo svojej voľnej tvorbe sa stále viac venujem umeleckej výtvarnej fotografii, ktorá mi dáva možnosť prezentovať svoje myšlienky, umožňuje mi kreatívne sa realizovať a samostatne tvoriť. Je pre mňa zábavou, relaxom a vyjadrením zároveň. Mojim cieľom je vždy vytvoriť konečné dielo, kde je výsledkom hotový obraz, pripravený na zavesenie na stenu.

Popri tejto činnosti v rámci možností samozrejme fotím bežné rodinné a portrétové fotografie, glamour, boudoir, umeleckú a produktovú fotografiu, svadby a iné rodinné udalosti.

Všetky potrebné informácie o komerčnom fotografovaní, grafike a tvorbe webových stránok nájdete na mojej stránke fotografika.lumatex.sk

Moje umelecké fotografie a projekty fine art photography nájdete na stránke marosbauerart.com

Translate »